Юність для Христа
Незабутній час в колі молоді, яка шукає Бога

КАЛЕНДАР

Зима 2023-24: 29 Грудня – 7 Січня (Вік: 17+)
Літо 2024: 30 Червня - 29 Липня (Вік: 15-16)
Літо 2024: 4 Серпня - 2 Вересня (Вік: 17+)

Програма "Юність для Христа" відбувається в період літніх та зимових канікул. Під час навчання студенти проживають на території школи.

ЗАДАЧІ КУРСУ

1. Відносини з Богом
2. Чудові друзі
3. Знання Біблії
4. Особиста дисципліна

УМОВИ ВСТУПУ

‣ Вік: 15 - 19 років
‣ Благословіння батьків
‣ Бажання рости духовно
‣ Свобода від залежності

Правила Дисципліни

Ознайомтеся з правилами школи

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

‣ Літо (4 тижні): $140
‣ Зима (10 днів): $80


ОГЛЯД ПРОГРАМИ

Програма "Юність для Христа" організована з метою допомогти підростаючому поколінню, глибше пізнати Бога і цікаво провести літо в колі доброї молоді.

Відносини з Богом

Mолитви, Читання Біблії, Душеопікунство

Побудова особистих стосунків з Богом є нашим головним пріоритетом, тому щоранку ми починаємо з молитви. Ми намагаємося допомогти студентам подолати бар'єри гріха, сумніви, невіри та створити умови, в яких студенти можуть зблизитися з Богом.

Через щоденне читання Біблії і міркування над прочитаним ми хочемо прищепити любов до Божого Слова. Ми віримо, що все Писання богонатхненне і корисне і здатне навчити, викрити, виправити і наставити кожного на шлях істини.

Экскурсии, спорт и мастер-классы

Поїздки, змагання, майстер-класи

Щодня після обіду, студенти разом зі своїми лідерами проводять час на природі, або відвідують цікаві туристичні місця, або навчаються чогось нового на цікавих майстер-класах. Ми намагаємось зробити літо незабутнім у колі хорошої команди та нових друзів!

Практичні семінари

Семінари, Бесіди

Дві-три години на день, студенти будуть слухати семінари на хвилюючі питання у цей період їхнього життя. Семінари про дружбу, про музику, про соціальні мережі, про стосунки з батьками, про влаштування особистого життя та інші важливі та цікаві теми для молоді.

Особиста дисципліна

Розклад дня, Практичні завдання

Розвиток навичок починається з правильно організованого дня та часу. Підйом, зарядка, відбій, графік читання Біблії, час для підготовки до служіння та проповіді, самостійні роботи, прибирання житлового приміщення та допомога на кухні – сприяють розвитку нових та позитивних навичок бути більш організованим та самостійним.