Велике Доручення
Особисті стосунки з Богом, тверда основа Божого слова та служіння людям

АКАДЕМІЧНИЙ КАЛЕНДАР

Зима 2024: 29 Січня - 20 Травня
Осінь 2024: 9 Вересня - 23 Грудня

Програма "Велике Доручення" – це курс стаціонарного навчання. Тривалість навчання – 4 місяці. Набір групи проходить двічі на рік. Під час навчання студенти мешкають на території школи.

ЗАДАЧІ КУРСУ

1. Відносини з Богом
2. Християнські доктрини
3. Особиста дисципліна
4. Місіонерське служіння

УМОВИ ВСТУПУ

‣ Вік: 18 - 35 років
‣ Благословіння церкви
‣ Бажання рости духовно
‣ Свобода від залежності

ПРАВИЛА ДИСЦИПЛІНИ

Ознайомтеся з правилами школи

Вартість навчання

‣ Україна: $130/місяць
‣ США та ЄС: $250/місяць

ОГЛЯД ПРОГРАМИ

Наша мета – підготувати добре навчених воїнів Ісуса Христа для служіння та духовної боротьби.

Богослов'я та Бібліїстика

Лекції

Служитель повинен розуміти не тільки те, у що він вірить, але і чому він так вірить. Підставою переконань зрілого християнина є Боже Слово, а не релігійні традиції та думка людей. У програмі школи, ми серйозно ставимося до вивчення біблійних доктрин. Ми також детально вивчаємо кілька книг старого і нового завіту.

Особиста дисципліна

Семінари, Практичні завдання

Підйом за розкладом, підготовка до ранкового служіння та молитва, графік читання Біблії, самостійні роботи та євангелізаційні проєкти, прибирання житлового приміщення та приготування їжі – це щоденні обов'язки, які сприяють розвитку організованості, відповідальності та дисципліни майбутніх служителів.

Підготовка до служіння

Лекції, практика

Наше завдання – підготувати людину до служіння людям. У школі студенти не тільки слухають лекції, але й мають можливість застосувати знання на практиці. Кожен студент навчається організовувати та висловлювати свої думки перед публікою. А також, ми даємо можливість студентам спробувати себе у дитячому, музичному, медіа та соціальному служінні.

Командна праця

Семінари, завдання, життя студентів

Робота у команді починається з того, що студенти живуть разом, що сприяє розвитку їхніх стосунків один з одним; студенти вчаться вирішувати конфлікти і працювати, як команда. Також організовані семінари на такі теми, як: лідерство, вирішення конфліктів, тайм-менеджмент, цілеспрямованість та інші теми, які допомагають студентам бути успішними у роботі з людьми та в команді.